top of page
muzede-soygun- foto.jpg
muzede-soygun- foto.jpg
muzede-soygun- foto.jpg

Genel Bilgiler

Hafta sonu çocuğunuz ile katılabileceğiniz şehirde, sokaklarda, müzelerde geçen eğlenceli takım oyunu.

Müzede soygun, katılımcıların, müze soygunu yapan bir çeteyi bulmaya çalıştıkları bir açık alan oyunudur. Arkeoloji Müzeleri, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet meydanı, Hipodrom ve çevresinde oynanır.

Katılımcılar görev dosyalarını aldıktan sonra oyuna başlarlar. 120 dakika içinde alabilecekleri en çok puanı almaya çalışırlar.

Bulunacak kişiler, yerine getirilecek görevler, çözülecek bir soygun ile, karşı karşıyadırlar.

ebeveynler icin rehber calisma kitabi.jp

Rehber Kitap

Oyundan sonra rehber kitapçık ile oyundaki davranışlarınızı dolayısıyla kendinizi ve ailenizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Olumlu davranış değişikliğinin ilk adımı budur. 
Daha sonra tarafınıza gönderilen İletişim Testi A’yı kendiniz için dolduracaksınız. Bu test size 120 üzerinden bir iletişim puanı verecek. 
Oyundaki bir takım arkadaşınız mümkünse çocuğunuz İletişim Testi B’yi sizin için dolduracak. Burada ilk testteki sorular öznesi değişmiş şekilde yer almaktadır. Yani başkasının gözünden siz değerlendirilirsiniz.
Eğer Test A ve Test B sonuçları arasında fark varsa bu bir sonraki bölümde anlatacağımız, Jo-Harry Penceresi’ndeki KAPALI veya KÖR ALANLAR’ı işaret ediyor olabilir. Yani, ya testi sizin için dolduran kişi sizi yanlış görüyor ya da siz etrafınıza nasıl bir etki bıraktığınızı tam değerlendiremiyor olabilirsiniz. Her iki durumda da ilişkilerinizle ilgili bir değerlendirme yapmanız için size bir takım veriler verecektir.

bottom of page